מחלקות ומכונים - בריאות בלב אילת

המחלקות הסיעודיות מיועדות למבוגרים שאינם מסוגלים לבצע פעולות בסיסיות, לגור בגפם או לדאוג לעצמם. הן מעניקות לקשישים סביבת חיים מטפלת ואוהבת, ברמת מלונאות גבוהה, כך שהמטופלים שוהים במסגרת איכותית ובטוחה, ומקבלים טיפול מסור בכל שעות היממה. טיפול זה כולל מתן תרופות, הפעלה, שמירה על היגיינה ותזונה המותאמים אישית לכל מטופל.

סיעוד מורכב

מיועד לטיפול והשגחה רפואית צמודה לחולים הסובלים ממחלות כרוניות, בעיות בליעה ופצעי לחץ, פצעים לאחר ניתוחים מורכבים, חולים הזקוקים להזנה מלאכותית, מטופלים עם פיום קנה וטרכאוסטום וכד'. לרשות המטופלים ובני משפחותיהם עומדים רופאים מומחים במחלות פנימיות וגריאטריות, יועצים נוספים לפי הצורך וצוות פרא-רפואי. בנוסף לארוחות החמות ולשמירה המרבית על כבוד המטופל, הצוות מקפיד להעביר למטופלים את הזמן בנעימות וברוגע האפשריים, באמצעות פעילויות תעסוקה משותפות ומגוון אירועים ומפגשים חברתיים.

שיקום

טיפול שיקומי מקיף ואינטנסיבי למגוון אוכלוסיות הזקוקות לכך, אם בשל מקרים של תאונה, פציעה או מחלה. השיקום כולל שיקום אורתופדי ונוירולוגי ושיקום כללי. המטרה העיקרית בשיקום היא לסייע למטופל לחזור לאורח חיים עצמאי, ככל האפשר, ולאפשר את תפקודיו בחיי היומיום. הקו המנחה את הצוות המטפל, הוא הרצף הטיפולי-שיקומי, החל מיום האשפוז ועד שובו של המשתקם לקהילה.

המדדים הקליניים נאמדים באופן קבוע ומהווים מדד לרמת איכות הטיפול במחלקות:
1. מדד FIM - הערכה תפקודית במחלקות השיקום
2. פצעי לחץ - הערכת הטיפול בפצעי לחץ
3. פוליפרמסיה - ריבוי תרופות בסיעודי ובמורכב
4. הערכה תזונתית - מדידת רמת האלבומין בדם
5. מדד כאב


הצלחת הטיפול תלויה בשיתוף הפעולה בין כולנו. מתן טיפול איכותי וממוקד הינו אתגר עבורנו ואנו שוקדים בכל העת על שיפורו. אנו מאחלים לכל המטופלים שהות נעימה במחלקתנו והחלמה מהירה!

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?