מרכז מידע

דיור מוגן בתל אביב - העיר שמשאירה אתכם צעירים

דיור מוגן בתל אביבדיור מוגן בתל אביב הוא בגדר פתרון מושלם למי שחי ונושם בקצב של "העיר ללא הפסקה" ולא מתכוון לשנות את אורך חייו מחד ומאידך, רוצה לחיות בסביבה ירוקה ושקטה על איכויותיה של העיר המשגשגת הנמצאת בצמיחה מתמדת דברו כבר רבים וטובים, כולל המשורר נתן אלתרמן, אתו קשה להתחרות הן מבחינת יכולתו המילולית והן מבחינת אהבתו לתל אביב.

קרא עוד...

רשת דיור מוגן

רשת דיור מוגן איכותית מציעה לתושביה סביבת חיים אופטימלית מבחינת ביטחון, פרטיות, פעילות חברתית וזמינות השירותים הדרושים .לרשת בתי הדיור המוגן של "בית בלב" ישנם יתרונות בולטים שכדאי לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה.

קרא עוד...

מחלקה סיעודית

רשת דיור מוגן "בית בלב" מעמידה לטובת הדיירים מחלקה סיעודית מרווחת ומאובזרת באמצעים שהם המילה האחרונה של הטכנולוגיה. המחלקות הסיעודיות של "בית בלב" ממתין צוות מסור, תומך ומקצועי הדואג לכל צרכיהם של השוהים במחלקות.

קרא עוד...

בית דיור מוגן

במהלך חיינו אנו ניצבים לא פעם מול הצורך לבחור. הנושא של בית דיור מוגן הינו מרובה שיקולים ודורש חשיבה וככל שאנו מתקדמים במסלול החיים כך הופכת הבחירה למורכבת יותר.

קרא עוד...

דיור מוגן בשרון

תושבי דיור מוגן בשרון ייהנו ממתחם דיור שובה עין המציע מגוון רחב ביותר של שירותים ופעילות חברתית ואזור השרון הירוק והפסטורלי ויחד עם זאת שופע חיים.

קרא עוד...

חוק הדיור המוגן

מטרת החוק היא להסדיר בחקיקה את פעילותם של בתי הדיור המוגן ולהנהיג קודי התנהלות ברורים.

קרא עוד...

מילון מונחים ומושגים

שמעתם על דיור מוגן, אבל אתם מבולבלים מעשרות מושגים וביטויים חדשים ולא ברורים?

קרא עוד...

איך להסביר לילדים את מעבר הסבים לדיור מוגן

המגורים בדיור מוגן הפכו לתופעה נפוצה, והבתים ברובם איכותיים ומפוארים. עבור ילד חוויית הביקור שם אינה שלילית, אולי אפילו להפך.

קרא עוד...

אנורקסיה בזקנה

כולנו מכירים את האבחנה הקשה הקשורה לגיל ההתבגרות - אנורקסיה, הפרעת אכילה מסוכנת.

קרא עוד...

אנטי אייג'ינג לכל כיס

מזונות שונים מסוגלים לסייע לגוף ולהאט את תהליך ההזקנות.

קרא עוד...

הולכים על בריאות

התנהלות יומיומית ללא פעילות גופנית נמרצת גורמת לגוף נזקים קשים ולעתים אף בלתי הפיכים. האם באמת זה מה שאנו מאחלים למכונה האנושית המופלאה שניתנה לנו במתנה לכל חיינו? שואלת ומשיבה יעל הורוביץ פיזיותרפיסטית ראשית של "בית בלב", במאמר שלפניכם. ואיך מתרגמת ריקי אהרוני, מנהלת המרפאה ב"בית בלב" ירושלים, מילים לעשייה ולהליכה.

 

קרא עוד...

השילוב המסוכן בין תרופות לתוספי תזונה

אחד מכל 4 אנשים המשתמשים בתרופות, נוטל גם תוספי מזון. שני שליש מהם אף אינו מדווח עליהם לרופא. שילוב לא מבוקר בין תוספי תזונה ונטילת תרופות עלול לפגוע בבריאות...

קרא עוד...

טיפים לאחר הכניסה לדיור מוגן

מעברים בגיל זיקנה הם מעברים מאיימים וקיים חשש מהשינוי. להלן טיפים מאת צוות המומחים של רשת בית בלב, אשר יסייעו לך להתסגל למציאות החדשה בצורה מיטבית

קרא עוד...

טיפים לבחירת דיור מוגן

ההחלטה לעבור לדיור מוגן היא אף פעם לא החלטה קלה, הן עבור בני ובנות הגיל השלישי והן עבור בני משפחתם.

קרא עוד...

מעצבים את הבית

בית לא חייב להיות גדול, אלא מעוצב בחוכמה. טרנדים בעיצוב הבית לשנת 2015

קרא עוד...

מצווים צוואות

צוואה נועדה להוות כלי בידיו של המוריש, להביע את רצונו לגבי חלוקת רכושו אחרי סיום חייו. עריכת צוואה היא הדרך היחידה שאדם יכול להורות בה על חלוקת רכושו*, ומכאן נודעת חשיבות לדרך הניסוח של הצוואה ולבהירותה

קרא עוד...

שאלות נפוצות ומיתוסים

מגוון שאלות על הדיור המוגן כגון: דיור מוגן הוא מה שהיה פעם בית אבות? דיור מוגן הוא מה שהיה פעם בית אבות? למה שאתן לכם את הכסף במקום להשאיר ירושה לילדים?ועוד...

קרא עוד...