מרכז רפואי שיקומי בריאות בלב בת ים

מרכז רפואי שיקומי - "בריאות בלב" בת ים, אשר מתמחה בטיפול שיקומי והמשכי, הינו אחד ממרכזים רפואיים  השיקומיים האיכותיים והמתקדמים בישראל. במרכז הרפואי פועל צוות מקצועי מסור ומיומן, המעניק יחס חם למטופל ובני משפחתו ועושה שימוש במיטב הטכנולוגיות הרפואיות, מאובזר בציוד החדיש ביותר, ומציע שירותי מעבדה ורנטגן, כמו גם מכון דיאליזה חדשני. וכל זאת, במיקום מרכזי, בעל נגישות קלה ונוחה לתחבורה ציבורית ולחניונים. 
  המרכז הרפואי השיקומי בת ים צבר ידע וניסיון רפואי רב, זכה להכרה על ידי  המוסדות האקדמיים המובילים בישראל ומשמש כבית חולים אוניברסיטאי בתחומי הסיעוד וכלל מקצועות הבריאות (פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, עבודה סוציאלית, תזונה ודיאטה).
 
המרכזים הרפואיים השיקומיים בריאות בלב של רשת "בית בלב" רכשו מוניטין רב, הן בזכות הרמה המקצועית הגבוהה והן בזכות הגישה החמה והאוהבת של צוותי המחלקות, אשר עברו הכשרות מיוחדות להבנת הצרכים הייחודיים של המטופלים. על פי בקשה ובתיאום מראש, נשמח לפגוש אותך ואת בני משפחתך בכדי לענות על שאלותיכם ולסייע לכם, עוד בטרם האשפוז. אנו משתפים את בני המשפחה ותומכים בהם לאורך כל תקופת האשפוז.

המרכז הרפואי שיקומי כפוף להנחיה מקצועית ובקרה שוטפת של המטה המקצועי של רשת בית בלב, בעלת ידע, ותק וניסיון רב בתחום הטיפול באדם המבוגר. בית החולים נמדד באופן סדיר על ידי  מדדי איכות קליניים וסקרי שביעות רצון, וזוכה לציונים גבוהים במיוחד בבקרות משרד הבריאות.

מרכז הרפואי השיקומי "בריאות בלב" בת ים, מקבוצת מכבי שירותי בריאות, מקבל את חברי כל קופות החולים, משרד הביטחון, חברות הביטוח ולקוחות פרטיים.

 
מרכז רפואי שיקומי בריאות בלב בת ים:
שדרות העצמאות 67 או רחוב אבא ברדיצ'ב 13 I  טל: 03-5008900
מייל: Tikva_m@bbalev.co.il

הנשמה ממושכת, שיקום, סיעודי מורכב ,סיעודי פרטי

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?