ריפוי בעיסוק

פעילות המאפשרת למטופלים החווים קשיים פיזיים וקוגניטיביים לשפר את תפקודם היומיומי באמצעות תוכנית אישית ולחיות חיים עצמאיים ואיכותיים עד כמה שניתן, גם בבית וגם בקהילה. דגש מיוחד ניתן לשיפור מוטורי ותחושתי של הגפה העליונה (לצורך לבוש, אכילה, רחצה וכד') ולאבחון וטיפול בליקויים קוגניטיביים (זיכרון, תכנון, בקרה, למידה וכו').

שירותי פסיכולוגיה שיקומית
ונוירו פסיכולוגיה

השירות הפסיכולוגי השיקומי והנוירופסיכולוגי מאבחן ומטפל במגוון רחב של פגיעות פסיכולוגיות לאחר תאונות, טראומות פיזיות ונפשיות וליקויים שונים. מטרת הטיפול היא ללוות את המטופל בתהליך השיקום, לסייע לו לעבד את החוויה והשלכותיה ולאפשר לו לחזור לחיי שגרה. הטיפול כולל התייחסות לסביבה הקרובה של המטופל ולהתמודדויות עם קשיים בסביבה הפיזית.

תזונה

שירותי התזונה והדיאטה מסופקים על ידי צוות דיאטנים קליניים מומחים, המתאימים לכל מטופל תוכנית אישית בהתאם לגילו ולמצבו הרפואי והתזונתי, במטרה לשפר את איכות חייו. צוות המרכז מתמחה בתזונה לגיל השלישי, תזונה לסובלים ממחלת הסוכרת, איזון תפריט אישי לתזונה נבונה וירידה במשקל, תזונה צמחונית וטבעונית, תזונת ספורט ועוד.

קלינאות תקשורת

צוות המומחים לקלינאות תקשורת מאבחן ומטפל בהפרעות בדיבור, קול, חוסר שטף, גמגום והפרעות בליעה. לאחר אבחון מקיף נבנית עבור המטופל תוכנית אישית ומקיפה וניתנת הדרכה גם למשפחה. המחלקה מתמחה גם בגמילה מהזנה חלופית (זונדה או גסטרוסטום) ובהתאמת אביזרי עזר לדיבור ולתקשורת חלופית.

פיזיותרפיה

פעילות הפיזיותרפיה מספקת שירות מקצועי, פרטני וקבוצתי, למגוון רחב של בעיות אורתופדיות, נשימתיות, נוירולוגיות ושיקום לאחר פגיעות רב מערכתיות. מטרת הפעילות היא למנוע התדרדרות ולשפר את יכולת התנועה והתפקוד. צוות רחב של פיזיותרפיסטים מוסמכים ומכשור מתקדם עומדים לרשות המטופלים, הנהנים מתוכנית טיפול מותאמת אישית לכל לקוח ומהכוונה לתרגול עצמאי.

מרפאת מכשירים באישור
משרד הבריאות ומכון לואיס

המרפאה מספקת מענה למטופלים הזקוקים להתאמה אישית של נעליים אורתופדיות, תותבות וסדים ומתבצע בה מעקב תקופתי למטופלים כרוניים.

חדר כושר רפואי

חדר הכושר הרפואי מנוהל ומופעל על ידי צוות פיזיותרפיסטים מומחים ומותאם לגיל המבוגר ולמתעמלים עם בעיות רפואיות. הוא מאובזר במגוון מכשירים רחב, ייחודי ומתקדם.

יצירת קשר

בית בלב בת ים

אבא ברדיצ'ב 13, בת ים
טל: 076-8611121
tami_a@bbalev.co.il

בית בלב עומר

דרך האגם 5, עומר
טל: 08-62953235
shani_mu@bbalev.co.il