המרכז הרפואי שיקומי בית בלב עומר השייך לרשת בית בלב מקבוצת מכבי שירותי בריאות, הוא מהמרכזים הרפואיים השיקומיים הגדולים והמקצועיים בדרום הארץ, והוא מספק את שירותיו לסביבתו המיידית והרחוקה.

המרכז נהנה ממוניטין בכל הנוגע לטיפול שיקומי והמשכי ומוכר במיוחד בזכות צוות המומחים הרב מקצועי, מגוון השירותים והשימוש בטכנולוגיות מתקדמות.  המרכז פועל  בראיה הוליסטית של כל צרכי המטופל ומאפשר רצף טיפולי בין האשפוז לבין השחרור וגם בשירותים וטיפולי שיקום המלווים את המטופל בביתו.

המרכז מתמחה בטיפול שיקומי, מיישם גישה טיפולית המשלבת מקצועיות ואיכות ועומד בפיקוח ובסטנדרטים הגבוהים של משרד הבריאות. למרכז מתקבלות מגוון אוכלוסיות, כולל חברי כל קופות החולים ומשרד הביטחון.

במרכז ניתן דגש מיוחד על התאמת הטיפול למאושפז ולמשפחתו

  • התאמה אישית ומקצועית של מכשירי עזר לניידות, המאפשרים חזרה מהירה ונוחה לחיים פעילים ואיכותיים.
  • מענה לכלל הבעיות והאתגרים הקשורים למצבו הבריאותי של המטופל במטרה לשפר את תפקודו היומיומי.
  • הדרכה שוטפת של המטופל ובני משפחתו אודות המצב הרפואי-שיקומי.
  • התאמת הציוד הדרוש למטופל.
  • מתן תחושת ביטחון, החשובה לתהליך ההבראה והשיקום.

מוניטין

העמידה בסטנדרטים הגבוהים והפיקוח של משרד הבריאות תורמים למוניטין הרב של המרכז ולשביעות רצון המטופלים ובני משפחותיהם.
המוניטין של המרכז מקבל חיזוק בזכות הגישה המקצועית, החמה והאוהבת של צוותי המחלקות אשר עוברים הכשרות מיוחדות להבנת הצרכים הייחודיים של המטופלים, ואשר מקפידים להציב אותם במרכז ולהעניק להם יחס חם ואישי.

סטנדרטים גבוהים במיוחד

המרכז הרפואי שיקומי בית בלב עומר כפוף להנחיה מקצועית ולבקרה שוטפת של המטה המקצועי של רשת בית בלב המתמחה מזה שנים בתחום הטיפול באדם המבוגר. המרכז נמדד ומבוקר באופן סדיר על ידי מדדי איכות קליניים וסקרי שביעות רצון, עומד בפיקוח ובסטנדרטים של משרד הבריאות וזוכה לציונים גבוהים במיוחד בביקורות שהוא עורך.

שירותים, מכונים והתמחויות

המרכז מתמחה בטיפול שיקומי והמשכי ומיישם גישה טיפולית המשלבת מקצועיות ואיכות כחלק מהרצף הטיפולי.
במרכז מגוון שירותים המאפשרים מענה מקומי – ללא צורך בהעברת המטופל וטלטולו למכונים חיצוניים. בין השאר ממוקמים במרכז מכון פיזיותרפיה וחדר כושר רפואי.
במרכז נעשה שימוש במיטב הטכנולוגיות הרפואיות בהשגחת הצוות מומחים במגוון תחומים.