דבר המנהל - רחביה ירושלים

חיים קרנישלום רב,

בית בלב בשבילי הוא משפחה. הגעתי לתחום השירות לאדם המבוגר, מקריירה ארוכת שנים כמנהל בית מלון ומיד עם כניסתי ל"בית בלב" לפני 9 שנים הרגשתי את השוני, שוני שאני מברך עליו ומעריך אותו הן בתחום המקצועי והן בתחום האישי.

כבן להורים בגיל השלישי קבעתי לעצמי ולצוות המסור של בית בלב רחביה, כי סטנדרט השירות יתבסס על האופן שבו כל אחד היה רוצה שיתייחסו להוריו. זו בעיני המהות של בית בלב כמשפחה. כאן בבית בלב רחביה המקצועיות, ניסיון רב השנים של הצוות הרב-תחומי והמסירות הנפלאה שלהם, משתלבים יד ביד עם יחס אישי וחם, אכפתיות, דאגה וראיית כל דייר ודיירת כעולם ומלואו. דיירינו מספרים שמן הרגע הראשון בבית, הם הרגישו באווירה המיוחדת, הם נהנים משירותים וטיפול ברמה הגבוהה ביותר ומרגישים ביטחון בכך שיש תמיד מי שרואה אותם ואת הצרכים שלהם, מקשיב, דואג, אוהב ומחויב להם.

"כשנותנים אהבה מקבלים הרבה יותר בחזרה", תחושת הקרבה וההרמוניה בבית, נהדרת ותורמת לכך, שאני קם כל בוקר בשמחה לקראת יום חדש. אני אוהב את מה שאני עושה, וגאה על הזכות שנפלה בחלקי לעבוד עם קהילת דיירי בית בלב הנפלאים ועם הצוות הנהדר.

קהילת דיירי בית בלב רחביה מורכבת מאנשים טובים ונעימים, הפעילים בתוך הבית ומחוצה לו ותורמים לקהילה, הן באופן אישי והן כחלק מפרויקטים ביתיים, עליהם תוכלו להרחיב את הקריאה באתר שלנו או לקפוץ לכוס קפה ולשמוע ממקור ראשון.

 

בברכה

חיים קרני

מנהל בית בלב רחביה ירושלים

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?