תמונה 1

בית בלב תל אביב

בית בלב תל-אביב, שייך לרשת בית בלב, בעלת ניסיון של למעלה מ-26 שנה בניהול מרכזים רפואיים שיקומיים ודיור לגיל השלישי. בית בלב תל אביב הוא בית דיור לגיל השלישי איכותי ומטופח, אשר מספק מענה אופטימאלי לאוכלוסייה המבוגרת, המעוניינת לחיות חיים עצמאיים, תרבותיים ועשירים בסביבה נעימה ובטוחה. בית בלב תל-אביב מהווה בית חם ואוהב לדייריו, אי של שלווה ונוחות, אך גם מרכז עשיר בפעילויות וחוגים, עם שפע של חללים ציבוריים מרווחים ומגוון מרשים של דירות מעוצבות ומפנקות.

דיור מוגן תל אביב

בית בלב תל-אביב,  משקיף לפארק ירוק, ממוקם באזור אידיאלי, בצפון הפסטורלי של תל-אביב, סמוך לשכונת צהלה היוקרתית. המיקום המרכזי מאפשר לדיירי הבית ליהנות מכל מה שיש ל"עיר ללא הפסקה" להציע – מסעדות, מרכזי קניות, בילוי ועסקים במרחק נגיעה; נגישות מעולה לסניפי קופות חולים ובנקים; פארקים, קניונים וקאנטרי קלאב סמוך.

צוות הבית המקצועי מספק לדיירים מענה אישי ומסור, יחס חם, תחושת ביטחון ושירות ברמה הגבוהה ביותר. אכן, כאשר תהפכו לדיירים בבית בלב תל-אביב, תיהנו גם אתם מבית מרווח, מואר, נעים ומסביר פנים וחשוב לא פחות מכך, תהפכו לחלק בלתי נפרד ממשפחת בית בלב.

 

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?