מקצועות הרפואה - בריאות בלב עומר

אנו בבית בלב עומר מאמינים ברצף הטיפולי, במטרה למקסם את חווית המטופל במהלך האשפוז. אי לכך, תהליכי השיקום והסיעוד מלווים בטיפול על ידי מספר גורמים מקצועיים, אשר כוללים, בין היתר, רופאים מומחים, אחיות מוסמכות, פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים, דיאטנים, מרפאים בעיסוק וקלינאיות תקשורת.

צוות הרופאים

במחלקה רופאים מומחים לשיקום וכן רופאים יועצים וכלליים. הרופאים עוקבים אחר התקדמותכם, מרכזים מידע מהצוות המטפל, מעדכנים אתכם ואת בני משפחתכם על התקדמותכם וממליצים לקראת השחרור על הציוד הנדרש לכם בהמשך. ניתן להיפגש עם הרופאים בשעות הקבלה או בתיאום מראש.

צוות סיעודי

בהגיעכם למחלקה, האחות תקבל אתכם ותסביר לכם את נהלי המחלקה. היא תקבע לכם אומדן והערכה תפקודית ותיתן לכם תרופות. המטרה העיקרית היא להביא אתכם לעצמאות מירבית בתפקוד היומיומי. הצוות הסיעודי יסייע לכם באופן שוטף ויעמוד לרשותכם בכל שעות היממה.

צוות ריפוי בעיסוק

מטרת הצוות היא להביאכם לעצמאות בחיי היום יום, לשיקום הגפה העליונה ולשיפור תהליכי חשיבה. צוות הריפוי בעיסוק יוכל לסייע ולייעץ לכם בהתאמת התנאים הפיזיים בביתכם.

צוות פיזיותרפיה

טיפולי פיזיותרפיה חשובים לשיפור יכולת התנועה והתפקוד שלכם. הטיפולים מיועדים לשמירת טווחי תנועה, לחיזוק שרירים ולשיפור שיווי המשקל. מטרות הטיפול, הן לאפשר השגת עצמאות מירבית במעברים ובהליכה. במידת הצורך יותאם לכם כיסא גלגלים או אביזר הליכה.

קלינאית תקשורת

תאבחן ותטפל בהפרעות שפה, דיבור, קול ובליעה ובמידת הצורך תדריך אתכם ואת בני משפחתכם.

דיאטנית

תתאים לכם, בהתאם לצורך, תזונה אשר הולמת את מצבכם הרפואי.

עובדת סוציאלית

תלווה אתכם ואת בני משפחתכם בהתמודדות הרגשית, החברתית, המשפחתית והתעסוקתית. סיוע ניתן גם בתכנון השחרור מביה"ח ובמיצוי זכויות והטבות המגיעות לכם על פי דין.

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?