רשת דיור מוגן איכותית מציעה לתושביה סביבת חיים אופטימלית מבחינת ביטחון, פרטיות, פעילות חברתית וזמינות השירותים הדרושים .לרשת בתי הדיור המוגן של "בית בלב" ישנם יתרונות בולטים שכדאי לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה.

רשת דיור מוגן מאפשרת לבחור עיר מגורים

רשת דיור מוגן "בית בלב" הינה רשת דיור מוגן מציעה מגורים במגוון ערים בארץ מה שמשאיר את הבחירה בידיכם. תוכלו ליהנות מכל היתרונות שהרשת מעניקה במספר ערים בארץ וביניהם תל אביב, פ"ת, רמת השרון, אשדוד, קריית מוצקין וירושלים.

בתי הדיור של "בית בלב" מקנים ביטחון

בתי דיור מוגן לרוב הם עסקים יציבים כלכלית וסיכוייהם להיתקל בקשיים כלכליים אינם גדולים. אך החשש שזה יקרה קיים ולא בכדי, עבור דיירי הדיור המוגן מעבר דירה הוא חוויה קשה שלא לדבר על אי הוודאות וההתלבטויות המתלוות לזה. "בית בלב" הינה רשת ותיקיה ומובילה (למעלה מ-25 שנה) , עם גב כלכלי איתן ובטוח וכחלק מקבוצת מכבי שירותי בריאות – "בית בלב" מחויבת לבקרות ודיווחים שוטפים ונהנת מגיבוי כלכלי מלא.

רשת הדיור המוגן נותנת לכם יותר

כל נושא הדיור המוגן מתבסס על עקרון איכות החיים, אך ברשתות דיור מוגן קל יותר ליישם עקרון זה. ארגון גדול, יציב ומבוסס מסוגל להגיע להסכמים טובים יותר עם ספקי השירות ופירוש הדבר מבחינתכם – זמינות ואיכות גבוהה יותר של שירותים. גם מבחינת גיוס עובדים קיים יתרון ברור לרשתות דיור מוגן- הרי שהעובדים מטבעם יעדיפו לעבוד בארגון בעל יציבות כלכלית מוכחת שיכול להעניק להם תנאי שכר ועבודה נוחים יותר . הצוות האיכותי והאדיב של "בית בלב" הוא ההוכחה הטובה ביותר לכך.

תפקידו של הדיור המוגן לאור תוחלת החיים הגדלה

בשל ההתקדמות המדעית בכלל והרפואית בפרט, הסבתא יכולה לרקוד בחתונה של נכדה, ואפילו לתת לסובבים כמה שיעורי ריקוד… וכשאנו מאחלים למישהו לחיות עד 120 – אנחנו מתכוונים לזה. במקביל לתוחלת החיים, גם איכות החיים של בני גיל הזהב הולכת ועולה. בני 60+ לוקחים חלק פעיל ביותר בחיים החברתיים, עוסקים בספורט, מבלים ומטיילים. כיום גיל הזהב הוא גיל שבו ניסיון חיים ויכולת ליהנות מהם נפגשים.

בתי דיור מוגן איכותיים עונים לצרכיהם של בני 60+. הם מציעים מגוון רחב של פעילות, סביבה תומכת ונגישות של כל השירותים הדרושים: החל מטיפול רפואי וכלה במכון יופי ואולמות כושר. דיור מוגן של רשת "בית בלב" מצדיק את שמו בכך שהוא מציע לתושביו מגורים בלב ליבה של העיר, בסביבה שוקקת חיים ועם זאת ידידותית ונוחה ביותר.

אנו מזמינים אתכם אל אחד מבתי הדיור המוגן של רשת "בית בלב". אצלנו תיהנו מאיכות חיים בלתי מתפשרת, לצד תחושת שלווה וביטחון וקרבה לכל מה שחשוב ויקר לליבכם.