המרכז הרפואי שיקומי בית בלב רעננה השייך לרשת בית בלב, מקבוצת מכבי שירותי בריאות , הוא מהמרכזים הרפואיים השיקומיים המקצועיים בישראל לטיפול בגיל השלישי. המרכז נהנה ממוניטין בכל הנוגע לטיפול שיקומי והמשכי ומוכר במיוחד בזכות צוות המומחים הרב מקצועי, השירותים והראיה ההוליסטית של כל צרכי המטופל.  המרכז מאפשר רצף טיפולי בין האשפוז לבין השחרור וקבלת שירותים המלווים את המטופל גם בביתו, באמצעות  יחידת שיקום בית.

המרכז מתמחה בטיפול שיקומי, מיישם גישה טיפולית המשלבת מקצועיות ואיכות ועומד בפיקוח של משרד הבריאות. למרכז מתקבלות מגוון אוכלוסיות, כולל חברי כל קופות החולים.

במרכז ניתן דגש מיוחד על התאמת הטיפול למאושפז ולמשפחתו

  • התאמה אישית ומקצועית של מכשירי עזר לניידות, המאפשרים חזרה מהירה ונוחה לחיים פעילים ואיכותיים.
  • מענה לכלל הבעיות והאתגרים הקשורים למצבו הבריאותי של המטופל במטרה לשפר את תפקודו היומיומי.
  • הדרכה שוטפת של המטופל ובני משפחתו אודות המצב הרפואי-שיקומי.
  • הכוונה בהתאמת הציוד הדרוש למטופל.

מוניטין

העמידה הגבוהים בדרישות והפיקוח של משרד הבריאות תורמים למוניטין של המרכז ולשביעות רצון המטופלים ובני משפחותיהם.
המוניטין של המרכז מקבל חיזוק בזכות הגישה המקצועית,החמה והאוהבת של צוותי המחלקות ,שברובו בעלי ניסיון רב בטיפול ל ואשר מקפידים להציב את המטופלים במרכז ולהעניק להם יחס חם ואישי.
המרכז הרפואי שיקומי בית בלב רעננה כפוף להנחיה מקצועית ולבקרה שוטפת מהמטה המקצועי של רשת בית בלב המתמחה מזה שנים בתחום הטיפול באדם המבוגר. המרכז נמדד ומבוקר באופן סדיר על ידי מדדי איכות קליניים וסקרי שביעות רצון, עומד בפיקוח ובסטנדרטים של משרד הבריאות וזוכה לציונים גבוהים בביקורות שהוא עורך.

חזרה למרכז הרפואי שיקומי בית בלב רעננה >