רשת "בית בלב" מתמחה בטיפול שיקומי והמשכי באמצעות גישה טיפולית השמה דגש על סטנדרטים גבוהים. הגישה הטיפולית משלבת מקצועיות של צוות רב מקצועי ואיכות ללא פשרות. הניסיון רב השנים, הבקרות והציונים הגבוהים של משרד הבריאות, כמו גם היותה חלק מקבוצת מכבי – כל אלה מקנים לרשת "בית בלב" את המוניטין ממנו היא נהנית ומובילים לביקוש בקרב המטופלים.

תרומתו של דיור מוגן סיעודי לרצף הטיפולי

במקרים בהם בני גיל הזהב נזקקים לעזרה בביצוע פעולות יומיומיות, הם מופנים בדרך כלל אל בית אבות סיעודי.
ב"בית בלב" אנו עושים את המרב על מנת לסייע לדיירים להישאר בסביבה המוכרת להם – גם כאשר הם זקוקים לסיוע צמוד יותר. כדי לעשות זאת, מוצעים
בחלק מבתי הרשת דיור מוגן סיעודי, שכולל השגחה רפואית ומגוון שירותים נדרשים.

נוסף לפתרונות דיור, מציעה "בית בלב" גם בתי חולים גריאטריים ושיקומיים שמתמחים בדרישות הגיל השלישי. בכל מרכז רפואי שיקומי מבית "בית בלב" תוכלו למצוא מכונים ושירותים שמספקים מענה מקיף לבעיות רפואיות שונות. החל ממכוני פיזיותרפיה, דרך קלינאיות תקשורת ועד למרפאת פסיכולוגיה קלינית ונוירו-שיקומית. המטרה היא להעניק לכל מטופל טיפול שיקומי מקצועי במקום אחד, תוך שמירה על הרצף הטיפולי והפחתת לחצים ואי נוחות הכרוכים בפנייה למכונים חיצוניים באופן עצמאי.

מרכז רפואי גריאטרי כולל שיקום גריאטרי (אורתופדי ונוירולוגי) המיועד לאוכלוסייה מבוגרת, המתמודדת עם השלכותיהם של מצבים רפואיים או אשפוז ממושך.

נשר

כל צרכי השיקום לצד גישה טיפולית בסטנדרטים גבוהים במיוחד

לפרטים נוספים

ראשון לציון

מהמרכזים השיקומיים הגדולים והמקצועיים בישראל

לפרטים נוספים

כפר סבא

מרכז שיקומי מהמקצועיים בתחומם בישראל

לפרטים נוספים

אילת

מרכז שיקומי מקצועי וותיק לתושבי אילת והסביבה

לפרטים נוספים