מרכז רפואי בריאות בלב אילת


"בריאות בלב" אילת, הינו מרכז רפואי שיקומי , אשר מתמחה בטיפול סיעודי, סיעודי מורכב ושיקום. המרכז הוקם בכדי לענות על הצורך של האוכלוסייה הסיעודית והשיקומית בטיפול מקצועי, מסור ויומיומי וזאת במטרה להביא לשיפור באיכות חייהם. המרכז נמצא במיקום אידיאלי במרכז אילת, בסמוך למרכזי הקניות ובמרחק הליכה מהחוף הצפוני במתחם מלון פירסט קלאב אילת.

מרכזי האשפוז מרשת 'בית בלב' רכשו מוניטין רב, הן בזכות הרמה המקצועית הגבוה והן בזכות הגישה החמה והאוהבת של צוותי המחלקות, אשר עברו הכשרות מיוחדות להבנת הצרכים הייחודיים של המטופלים. על פי בקשה ובתיאום מראש, נשמח לפגוש אותך ואת בני משפחתך בכדי לענות על שאלותיכם ולסייע לכם, עוד בטרם האשפוז. אנו משתפים את בני המשפחה ותומכים בהם לאורך כל תקופת האשפוז.

המרכז כפוף להנחיה מקצועית ובקרה שוטפת של המטה המקצועי של רשת 'בית בלב', בעלת ידע, ותק וניסיון רב בתחום הטיפול באדם המבוגר. המרכז נמדד באופן סדיר ע"י מדדי איכות קליניים וסקרי שביעות רצון, וזוכה לציונים גבוהים במיוחד בבקרות משרד הבריאות.

אל המרכז ניתן להגיע באמצעות הפנייה מקופות החולים, משרד הביטחון, חברות ביטוח או בפנייה ישירה לאשפוז פרטי.
 

הצלחת הטיפול תלויה בשיתוף הפעולה בין כולנו. מתן טיפול איכותי וממוקד הינו אתגר עבורנו ואנו שוקדים בכל העת על שיפורו. אנו מאחלים לכל המטופלים שהות נעימה במחלקתנו והחלמה מהירה!

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?