מרכז רפואי שיקומי בריאות בלב נשר

מרכז רפואי שיקומי "בריאות בלב" נשר, הינו מרכז רפואי שיקומי מקצועי, חדשני  ורב ניסיון בטיפול באוכלוסייה המבוגרת. במרכז הרפואי פועל צוות מקצועי מסור ומיומן, המעניק יחס חם למטופל ובני משפחתו ועושה שימוש במיטב הטכנולוגיות הרפואיות, מאובזר בציוד החדיש ביותר ומציע שירותי מעבדה ורנטגן. וכל זאת, במבנה חדש ומרהיב, בסביבה מטופחת, ירוקה ונעימה ובמיקום מרכזי, בעל נגישות קלה ונוחה לתחבורה ציבורית ולחניונים.  

מרכז רפואי שיקומי "בריאות בלב" נשר מציג סטנדרטים חדשים של רפואה המשכית בצפון המדינה, מעסיק צוותים רפואיים בכירים ומנוסים ומעניק שירותים מגוונים ברמה הגבוהה ביותר.

המרכזים הרפואיים ומרכזי האשפוז של רשת בית בלב רכשו מוניטין רב, הן בזכות הרמה המקצועית הגבוה והן בזכות הגישה החמה והאוהבת של צוותי המחלקות, אשר עברו הכשרות מיוחדות להבנת הצרכים הייחודיים של המטופלים. על פי בקשה ובתיאום מראש, נשמח לפגוש אותך ואת בני משפחתך בכדי לענות על שאלותיכם ולסייע לכם, עוד בטרם האשפוז. אנו משתפים את בני המשפחה ותומכים בהם לאורך כל תקופת האשפוז.

המרכז הרפואי שיקומי כפוף להנחיה מקצועית ובקרה שוטפת של המטה המקצועי של רשת בית בלב, בעלת ידע, ותק וניסיון רב בתחום הטיפול באדם המבוגר. בית החולים נמדד באופן סדיר על ידי מדדי איכות קליניים וסקרי שביעות רצון, וזוכה לציונים גבוהים במיוחד בבקרות משרד הבריאות.

המרכז הרפואי שיקומי, מקבוצת מכבי שירותי בריאות, מקבל את חברי כל קופות החולים, משרד הביטחון, חברות הביטוח ולקוחות פרטיים.
 

 
דרכי הגעה ואמצעי התקשרות:
רחוב דרך השלום 11, נשר , ת.ד 252 I טל: 073-2-377-377/300 |פקס:073-2377-302
(מול היכל התרבות)
מייל: nsh_reception@bbalev.co.il

 

צור קשר

מאשר קבלת תוכן פרסומי?