המרכז הרפואי שיקומי בית בלב ראשון לציון השייך לרשת בית בלב מקבוצת מכבי שירותי בריאות, הוא מהמרכזים הרפואיים השיקומיים הגדולים והמקצועיים בתחומם בישראל. המרכז נהנה ממוניטין רב בכל הנוגע לטיפול שיקומי והמשכי ומוכר במיוחד בזכות צוות המומחים הרב תחומי, הטכנולוגיות והשירותים המתקדמים, הרצף הטיפולי מאשפוז לשחרור, ההכרה שקיבל ממוסדות אקדמיים מובילים ומיטב הטכנולוגיות הרפואיות.

המרכז מתמחה בטיפול שיקומי, מיישם גישה טיפולית המשלבת מקצועיות ואיכות ועומד בפיקוח ובסטנדרטים הגבוהים של משרד הבריאות. למרכז מתקבלות מגוון אוכלוסיות, כולל חברי כל קופות החולים ומשרד הביטחון.

במרכז ניתן דגש מיוחד על התאמת הטיפול למאושפז ולמשפחתו

  • התאמה אישית ומקצועית של מכשירי עזר לניידות, המאפשרים חזרה מהירה ונוחה לחיים פעילים ואיכותיים.
  • מענה לכלל הבעיות והאתגרים הקשורים למצבו הבריאותי של המטופל במטרה לשפר את תפקודו היומיומי.
  • הדרכה שוטפת של המטופל ובני משפחתו אודות המצב הרפואי-שיקומי.
  • התאמת הציוד הדרוש למטופל.
  • מתן תחושת ביטחון, החשובה לתהליך ההבראה והשיקום.

מוניטין

העמידה בסטנדרטים הגבוהים, הפיקוח של משרד הבריאות והעובדה שהמרכז משמש כבית חולים אוניברסיטאי בתחומי הסיעוד ובכלל מקצועות הבריאות (פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת, עבודה סוציאלית, תזונה ודיאטה) ,תורמים למוניטין הרב של המרכז ולשביעות רצון המטופלים ובני משפחותיהם.
המוניטין של המרכז מקבל חיזוק בזכות הגישה המקצועית החמה והאוהבת של צוותי המחלקות אשר עוברים הכשרות מיוחדות להבנת הצרכים הייחודיים של המטופלים, ואשר מקפידים להציב אותם במרכז ולהעניק להם יחס חם ואישי.

סטנדרטים גבוהים במיוחד

המרכז הרפואי שיקומי בית בלב בת ים כפוף להנחיה מקצועית ולבקרה שוטפת מהמטה המקצועי של רשת בית בלב המתמחה מזה שנים בתחום הטיפול באדם המבוגר. המרכז נמדד ומבוקר באופן סדיר על ידי מדדי איכות קליניים וסקרי שביעות רצון, עומד בפיקוח ובסטנדרטים של משרד הבריאות וזוכה לציונים גבוהים במיוחד בביקורות שהוא עורך.

שירותים, מכונים והתמחויות

המרכז מתמחה בטיפול שיקומי והמשכי ומיישם גישה טיפולית המשלבת מקצועיות ואיכות כחלק מהרצף הטיפולי.
במרכז מגוון שירותים ומכונים המאפשרים מענה מקומי, ללא צורך בהעברת המטופל וטלטולו למכונים חיצוניים. בין השאר ממוקמים במרכז: מעבדה ומכון רנטגן, מכוני פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת , חדר כושר רפואי, מרפאת פסיכולוגיה קלינית ונוירו שיקומית ומרפאת מכשירים המאושרת ע"י מכון לואיס של משרד הבריאות.
בסמוך למרכז רפואי פועל מכון דיאליזה של חב' אפ"ק
במרכז ובמכונים נעשה שימוש במיטב הטכנולוגיות הרפואיות ובציוד החדיש ביותר.

אשפוז סיעודי פרטי

במחלקות האשפוז הסיעודי אנו שמים את המטופל במרכז על מנת לספק לו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר תוך שמירה על שגרת חייו ודאגה לכל צרכיו ולצרכי המשפחה.
אשפוז סיעודי הוא ביתו של המטופל ומשפחתו לתקופה ממושכת. לכן השקענו בעיצוב המחלקה, החדרים והאזורים הציבוריים ויצרנו אווירה של בית חם ונעים תוך שמירה על פרטיות המטופל ונוחותו. אנו רואים בכם, המשפחה שותפה עיקרית לשמירה על איכות חייו של המטופל וחשוב לנו שגם אתם תרגישו פה בבית. מלבד צוות חם ועוטף תגלו מרחבים ציבוריים נעימים ומעוצבים, שירותים ומתקנים ברמה מלונאית, שטחים ירוקים עם פינות ישיבה וכל אלה על מנת להנעים את זמנכם בתקופת האשפוז.

חזרה למרכז הרפואי שיקומי ראשון לציון >